چهارشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۹
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

آموزش بورس آفزایش هوش مالی

آموزش بورس آفزایش هوش مالی
🔷در افزایش هوش مالی به توصیه های زیر توجه کنید:

🔹برای چیزهایی که ارزش دارند، سرمایه گذاری کنید: سرمایه گذاری برای موارد بی ارزش، ارزش چیزهای باارزش را هم از بین می برد.

🔹چشم و ذهنی هوشیار داشته باشیم: از تجربیات مالی دیگران بخوبی استفاده کنید و بر شکست های خود و دیگران تمرکز کنید. مطمئن باشید پیروزی مقابل شکست نیست بلکه درون آن است.

آموزش کاربردی:  آموزش تفاوت های بازار بورس ایران با بازار بورس جهان

🔹اهداف والا انتخاب کنید: بسیاری از کارشناسان مالی به مردم پیشنهاد می کنند برای موفق شدن اهداف کوچک را انتخاب کنند، اما به یاد داشته باشید برای دستیابی به بهترین، باید بهترین ها را انتخاب کرد و بهترین بود.

🔹همچنین اگر می خواهید در زمینه مالی موفق شوید، به دنبال محیط مناسب برای رشد مالی تان باشید تا بتوانید از توانایی ها و قابلیت های خود به بهترین شکل استفاده کنید. مثلا اگر شما در محیطی کار می کنید که فقط در آن شکست و ناامیدی تعریف شده است دلیلی ندارد آنجا بمانید، زیرا این یاس و ناامیدی در شما هم رخنه کرده و هیچ گاه به رضایت شغلی نمی رسید.

آموزش کاربردی:  آموزش بورس اصلاح و پولبک:

🔹استعداد و توانایی های خود را دریابید: افرادی که سعی نمی کنند استعدادها و قابلیت های خود را کشف کنند، افراد تنبلی هستند که فقط کارهای ساده و بی دردسر را انجام می دهند. باید توانایی های خاص خود را پیدا کرده و به خودمان اجازه دهیم در آنها به رشد و تکامل برسیم.

آموزش کاربردی:  آموزش تعیین حد سود در معاملات بورس

آموزش بورس آفزایش هوش مالی

User Rating: Be the first one !

مطلب پیشنهادی

آموزش بورس بازی حق تقدم ها:

آموزش بورس بازی حق تقدم ها: فرض کنید سهمی ۱۰۰ درصد افزایش سرمایه میدهد (از محل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.